Kontakt oss

NKKs administrasjon

Alle henvendelser (08:00-15:00):
Telefon: 21 600 900 
E-post: info@nkk.no

Fax: 21 600 901

Postadresse: 
Norsk Kennel Klub, Postboks 163 Bryn, 0611 Oslo

Besøksadresse: 
Nils Hansensvei 20, 0667 Oslo 

FLYTTET? Husk at du selv kan endre adresse via «Min side»

Se også:
NKKs serviceerklæring
NKKs saksbehandlingstider

Kontaktinformasjon:
Vi besvarer mail innen tre (3) virkedager. 



Generelle spørsmål Informasjon 21 600 900 info@nkk.no         
  Anne-Liv Tansø
Informasjon og medlemsservice
21 600 900/
45 23 95 94
medlem@nkk.no
       
Administrerende direktør Trine Hage 21 600 900 trine.hage@nkk.no
Administrasjonssekretær

Merete Røberg-Larsen

900 933 17 merete.roberg-larsen@nkk.no
       
Marked og kommunikasjon Generelle henvendelser 21 600 900  kommunikasjon@nkk.no
  Cecilie Holgersen
Avdelingsleder
415 41 143 cecilie@nkk.no
  Eva K. Wiik
Markeds- og kommunikasjonskonsulent
932 72 384 eva.wiik@nkk.no
 

Gunhild N. Hafsahl
Grafisk designer/
kommunikasjonskonsulent

924 38 983 gunhild.hafsahl@nkk.no
  Kjetil Vataker Johansen
Politisk rådgiver/medierådgiver
482 03 314 kjetil@nkk.no
Hundesport  Redaksjon 21 600 900 hundesport@nkk.no
  Klubb- og utstillingsannonser 21 600 900 hundesport@nkk.no
 

Kommersielle annonser, HS Media v/Grethe Ånerud

62 94 69 04
92 83 68 30
gaa@hsmedia.no
       
IT-utvikling Generelle henvendelser 21 600 900 it-hjelp@nkk.no
  Elisabeth Jangås
IT-sjef
40846346 elisabeth.jangas@nkk.no
  Ivar Hauglid
Systemansvarlig
93490096 ivar.hauglid@nkk.no
  Anikken E. Waaltorp
Systemansvarlig

93499861

anikken@nkk.no
       
Registreringsavdelingen Generelle henvendelser 21600908         registrering@nkk.no
 

Elisabeth Jangås 
Avdelingsleder

  elisabeth.jangas@nkk.no
 

Anne Lise Jordheim

Registrering av valpekull, eierskifter og omregistrering fra utlandet.

21 600 908 registrering@nkk.no 
 

Kristin Bonna Johnsrud

Registrering av valpekull, eierskifter og omregistrering fra utlandet.

21 600 908  registrering@nkk.no
 

Laila Eren Rødland

Registrering av valpekull, eierskifter og omregistrering fra utlandet.

21 600 908 registrering@nkk.no 
  Berit Klausen

Registrering av valpekull, eierskifter og omregistrering fra utlandet.

21 600 908 registrering@nkk.no 
 

Marit Hagen
Seniorrådgiver

Registrering av valpekull, eierskifter og omregistrering fra utlandet.

21 600 908  registrering@nkk.no 
 

Kirsten Gjersund

Spørsmål knyttet til ID-merking av hund og katt

98 69 05 09

kirsten.gjersund@nkk.no

 

 

   
Aktiviteter Generelle henvendelser 21 600 900

championat@nkk.no

jakt@nkk.no

utstilling@nkk.no

 

Marianne O. Njøten
Avdelingsleder

  • Høringer
  • Budsjett
  • Championatregler
  • Utstillingsregler
  • Kontaktperson for NKKs Sportshundkomite
98 69 69 41 marianne.njoten@nkk.no
 

Janne Gregersen
Saksbehandler RIK, jakt, mv.

  • Brukshundprøver
  • Dommerutdanning/ konkurranseleder lydighet
  • Figurant- og testlederkurs for mentaltester og lydighetsprøver
  • Funksjonsanalyse
  • Invitasjon av lydighetsdommere til NKKs utstillinger
  • Kontakt for KG mentaltester
  • Karaktertest
  • Kontakt for KG lydighet
  • Kontakt for landslaget lydighet
  • Kunsthiprøver
  • Kåringsprøve
  • Lure coursing
  • Mentalbeskrivelse hund (MH)
  • RIK brukshundprøver, produksjon av RIK-lisenser, kontakt for KG RIK
  • Sporprøver for blodhund
  • Trekkhundprøver for polare raser
  • Vannprøve for newfoundlandshund
98 69 05 45 janne.gregersen@nkk.no
 

Eva Pedersen
Saksbehandler jakt, utstilling mv.

  • Blodspor- og fersksporprøver
  • Bruksprøve for schweisshund
  • Ettersøkshundregisteret
  • Dommerutdanning ettersøk
  • Kontakt for KG ettersøk
  • Jaktprøver for stående fuglehund
  • Jaktprøver for halsende fuglehund
    Terminliste for prøver, samordningsutvalg for prøver
  • Championat, titler og WCC for gruppe 7
98 69 70 21 eva.pedersen@nkk.no
 

Lars Blomberg
Ansvarlig for produksjon

  • Produksjon av NKKs utstillinger og materiell til klubber
  • Plassjef
  • Avtaler med stands på NKKs utstillinger
  • Kontakt for maskinpark, skrivere og pakkemaskiner
  • Ansvar for innkjøp i samarbeid med regnskapsavdelingen
91764466 lars.blomberg@nkk.no
 

Merete Greaker
Saksbehandler utdanning, utstilling

  • Eksteriørdommerutdanning
  • Kontakt for dommerutdanningskomiteen (DUK)
  • Dommerelever/aspiranter på NKKs utstillinger
  • Rasestandarder
  • Instruktørutdanning
  • Produksjon av NKKs utstillinger
  • Championat og WCC for gruppe 3 og 9
92400424 merete.greaker@nkk.no
 

Pernille Saltnes
Saksbehandler jakt, utstilling

  • Antidoping
  • Drevprøver for dachshund
  • Drevprøver for basset
  • Drevprøver for alpinsk dachsbracke
  • Jaktprøver for harehund
  • Kontakt for Utstillingskomiteen
  • Kontakt for ringsekretærutdanning
  • Kontakt for Kompetansegruppe for ringsekretærer (RUK).
  • Utsendelse av dommerinvitasjoner
  • Utsending av ringsekretærinvitasjoner
  • Championat og WCC for gruppe 4/6
98 69 75 95 pernille.saltnes@nkk.no
 

Elisabeth Steen
Saksbehandler jakt, utstilling

  • Jaktprøve for retrievere
  • Jaktprøver for spaniels
  • Søknader/tillatelser amputering av hale
  • Utstillingstillatelser og dispensasjoner prøver mv. for kastrert/sterilisert hund
  • Terminlister for utstillinger, oppfølging i etterkant og resultatregistrering.
  • Produksjon av NKKs utstillinger.
  • BSI (rasespesifikke dommeranvisninger)
  • Championat og WCC for gruppe 8 og 10.
98 89 32 49 elisabeth.steen@nkk.no
 

Sandra Holme
Saksbehandler jakt mv.

  • Elghundprøver løs- og bandhund
  • Elgsporprøve
  • Rallylydighet
  • Kreativ lydighet
  • Championat, titler og WCC gruppe 1 og 5
92 01 80 02 sandra.holme@nkk.no
 

Mona L. S. Hermansen
Saksbehandler jakt mv.

(Kontortid: mand, onsd, torsd)

  • Dommerklareringer utstillinger
  • Dommerklarering rally- og kreativ lydighet og agility
  • Ettersøkshundregisteret
  • resultatregistrering utstilling
  • Championater og WCC for gruppe 2
93 89 55 84 mona.hermansen@nkk.no
       
Helse Generelle henvendelser 21 600 900 helse@nkk.no
 

Kristin Wear Prestrud Avdelingsleder, veterinær

92 40 69 36  kristin.prestrud@nkk.no
 

Aud Fossum
Saksbehandler

  • Røntgenavlesning
  • Patella-attester
  • ECVO-attester
93 09 24 02 aud.fossum@nkk.no
 

Ingrid E. Gulliksen
Saksbehandler

  • Røntgenavlesning
  • Patella-attester
 969 17 383

ingrid.gulliksen@nkk.no

 

 

Tanya Tysnes
Saksbehandler

(deltids utdanningspermisjon)

  • DNA-resultater
  • DNA generelt
  • Patella-søknader (veterinærer)
 

tanya.tysnes@nkk.no

Tilgjengelig på mail

 

Maria Kjeldaas Johannessen
Veterinær

  • Helse og sykdom
986 91 667 mkj@nkk.no
 

Kim Bellamy
Avlskonsulent,  veterinær 

(deltids forskningspermisjon)

  • RAS-kontakt for raseklubber
45 445 179 kim.bellamy@nkk.no
 

Astrid Indrebø

Spesialrådgiver i redusert stilling, veterinær

  astrid.indrebo@nkk.no
       
Økonomi/regnskap Generelle henvendelser 21 600 900 regnskap@nkk.no
  Ellen Holtekjølen
Avdelingsleder
91 19 97 77 ellen.holtekjolen@nkk.no
  Inessa Tørstad
Saksbehandler regnskap
98 69 68 75  inessa.torstad@nkk.no
  Miren Aguirre
Saksbehandler
lønn og momskompensasjon
96 91 73 80 miren.aguirre@nkk.no
Momskompensasjon Alle henvendelser ang. momskompensasjon 21 600 900 momskompensasjon@nkk.no
       
Organisatoriske spørsmål, klubber   Øystein Eikeseth
Organisasjonssjef
93892806 eikeseth@nkk.no
  Dagny Wangensteen
Saksbehandler
93278093 dagny@nkk.no
 

Hilde Engeland
Jurist

900 41 404

 hilde.engeland@nkk.no
       
NKKs sædbank Generelle henvendelser 67232147  

Våre samarbeidspartnere:

Norsk Kennel Klub

Nils Hansensvei 20
Bryn, Oslo
Postboks 163
Bryn, 0611 Oslo
21 600 900